17-01-2022 |

Schwinn 800IC Review: Jouw ultieme Smartbike

Review over de Schwinn 800IC

Je overweegt om een Schwinn 800IC te kopen. Een goede keuze! Maar om zeker te zijn van je beslissing, kunnen we ons voorstellen dat je graag een aantal Schwinn 800IC reviews wilt lezen. We hebben daarom enkele persoonlijke ervaringen van onze leden hier verzameld. En wil je aanvullend toch ook nog meer informatie over de bike zelf? Bezoek dan de CycleMasters shop!

‘Met deze fiets kan je jezelf blijven uitdagen’ – Simone

De eerste Schwinn 800IC review komt van Simone. Toen de sportscholen dicht gingen vanwege de lock-down, besloot Simone een indoor cycling fiets te huren om in het winterseizoen thuis te kunnen blijven sporten. De kwaliteit was echter niet zo goed, waardoor ze besloot om een eigen fiets te gaan kopen. ‘Via de reviewpagina van CycleMasters kwam ik de Schwinn 800IC tegen. Ik had er meteen een goed gevoel bij!’

Simone is vooral te spreken over de prijs-kwaliteitverhouding. ‘De fiets geeft je belangrijke informatie als RPM, tijd en globale calorieën. Mijn hartslagmeter kan ik via bluetooth koppelen en de fiets is stil. Ideaal, want ik woon in een flat!’. De Schwinn geeft ook een hoop uitdaging, zo geeft ze aan. ‘Via de display zie je in welk level je zit. Dit gaat van 0 tot 100. Je kan jezelf uitdagen om telkens een level hoger te gaan dan dat je kan. Dit kan je zelf bepalen met de weerstandsknop.’ Elke bike is een uitgave, maar deze is dat zeker waard. ‘In de sportschool geef je elke maand ook geld uit. Met deze fiets kan je heel wat jaren doen.’

‘Het is een fijne, solide fiets. Heel makkelijk in te stellen en stil in gebruik’ – Jan Willem

Ook Jan Willem is enthousiast, blijkt uit zijn Schwinn 800IC Review. Na jaren in de sportschool CycleMasters gevolgd te hebben, besloot Jan Willem een bike voor thuis te kopen om de indoor cycling workouts daar verder te gaan volgen. ‘In mijn zoektocht naar een indoor cycling fiets zag ik dat de Schwinn 800IC werd aanbevolen door CycleMasters. Aangezien ik zeer tevreden ben over hun workouts en de review over de Schwinn 800IC op nummer 1 stond, heb ik de fiets besteld.’

En de smart bike is zeker een aanrader, zo vindt Jan Willem. ‘Het is een fijne, solide fiets. Hij is makkelijk in te stellen en ook erg stil in gebruik.’ Op deze manier kan hij de indoor cycling blijven combineren met hardlopen en krachttraining én zich voorbereiden op het buitenseizoen. Zeker met zijn nieuwe fiets én de indoor cycling workouts, waar hij gemotiveerd raakt door de muziek en de instructeurs.

Schwinn 800IC Review

‘Geen twijfel over mogelijk: ik moest en zou een Schwinn aanschaffen!’ – Marlon

De laatste Schwinn 800IC review komt van Marlon. Toen Marlon een fiets voor thuisgebruik wilde aanschaffen, wist ze meteen al welke dit zou worden. ‘Ik heb op verschillende indoor cycling fietsen gefietst in de sportschool. Toen ik de knoop had doorgehakt om zelf een bike aan te schaffen, was er geen discussie mogelijk: het zou een Schwinn worden.’

Marlon heeft hier geen spijt van gehad. ‘Het is een super fiets. Hij is makkelijk in te stellen, erg stabiel en je kunt eenvoudig de weerstand bij- of afdraaien. Dit gaat met kleine stapjes, dus nooit teveel!’ Verder is de Schwinn 800IC handig ingericht. ‘Je hebt een houder voor je tablet of telefoon en een dubbele bidon houder. Het is de investering dubbel en dwars waard.’

Schwinn 800IC Review: Conclusie

Onze leden zijn het met elkaar eens: de Schwinn 800IC is zeker de moeite waard om aan te schaffen! Indoor cycling fietsen zijn over het algemeen een investering, maar deze smartbike is, zoals Marlon aangeeft onderhoudsvrij en bevat gadgets als een display en tablet-, bidon- en dumbellhouder. Doordat de fiets fluisterstil is, past het in elk type huis.

Ook onze Master Instructeur Evert testte de Schwinn 800IC. Zijn bevinden zie je terug op ons Youtube kanaal of via onderstaande video.

Bestel jouw eigen Schwinn 800IC inclusief 100 dagen CycleMasters toegang

Ben jij na het lezen van deze review overtuigd van deze bike? De Schwinn 800IC is nu ook via de CycleMasters Shop te bestellen en is ook heel eenvoudig in termijnen te betalen. Dit kan al vanaf € 35,- per maand. We hebben de voordelen van de Schwinn 800IC ook nog even op een rijtje gezet voor je.


don’t miss our other news

Read more articles